Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym, przystępujemy do drużyny Szlachetnej Paczki. Nasze liderki tego przedsięwzięcia to: Ewelina i Kasia Gawlak. Zachęcamy naszych obecnych i byłych zawodników do przyłączenia się do nas, by stworzyć wybranej Rodzinie, w ten piękny bożonarodzeniowy czas, poczucie bliskości z drugim człowiekiem. "Łączymy wokół idei
Główną motywacją dołączania ludzi do
SZLACHETNEJ PACZKI jest chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Ostatecznie
jednak realne działanie oraz konieczność ciągłego przekraczania siebie
czyni to doświadczenie cennym i zmieniającym życie – w kontekście
własnej zmiany i wpływu na zmianę drugiego człowieka." www.szlachetnapaczka.pl https://www.facebook.com/jacekwiosna.stryczek
"Paczka" zrobiona. Kasia i Ewa spakowały wszystkie prezenty. Wspierali nas: moje koleżanki i koledzy z pszczyńskiego MORiSu oraz trenerzy z pszczyńskich klubów. Mamy nadzieję, że nasza świąteczna paczka przyniesie radość Rodzinie z Goczałkowic Zdroju.