Mistrzostwa Polski Młodzików

W dniach 27 - 28 września 2014 roku w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików - Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego.
Nasz klub reprezentowali:
Honorata Kokot - 300mppł.
Kasia Wolszczak - 100m, 300m.
Krzysztof Koczar - 100m, 300m.
Łukasz Jatczak - 1000m.
Zawodnicy startowali z różnym szczęściem - były rekordy życiowe, słabsze wyniki, pechowa technika pokonywania płotków, wolne tempo biegu...
Z takimi problemami trzeba się zmierzyć, nauczyć się przegrywać, ale też wiedzieć co zrobić by kiedyś wygrać.
Występ naszych młodzików, choć bez medali, był udany:
1. Łukasz Jatczak - 8 miejsce w biegu na 1000m - 2:43,38
Wolny bieg: 200m - 34'', 400m - 67,8'', 800m - 2:11,00; Łukasz biegł niemal cały dystans po 2 torze; przepychanie i brak spokojnego mocnego biegu. A na taki liczyliśmy.
2. Honorata Kokot - 12 miejsce w biegu na 300mppł - 47,08
3. Kasia Wolszczak - 22 miejsce w biegu na 100m - 13,23 (-0,1 m/s) oraz 23 miejsce w biegu 300m 43,54 (rek.życ.)
4. Krzysiek Koczar - 20 miejsce w biegu na 100m - 12,05 (-0.9 m/s) oraz 19 miejsce w biegu 300m 37,65 (rek.życ.)
autor: LKS Pszczyna, dodano: 2014-09-29 08:40:34