Szlachetna Paczka po raz trzeci
LKS Pszczyna Po raz trzeci nasz klub uczestniczy w inicjatywie ks. Wiosny - Szlachetnej Paczce.
 Rodzinę, której pomożemy wybrała już Kamila tegoroczna liderka akcji.
Zachęcamy naszych obecnych i byłych zawodników do przyłączenia się do nas, by stworzyć wybranej Rodzinie, w ten piękny bożonarodzeniowy czas, poczucie bliskości z drugim człowiekiem.
Główną motywacją dołączania ludzi do SZLACHETNEJ PACZKI jest chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Ostatecznie jednak realne działanie oraz konieczność ciągłego przekraczania siebie czyni to doświadczenie cennym i zmieniającym życie – w kontekście własnej zmiany i wpływu na zmianę drugiego człowieka."

www.szlachetnapaczka.pl
Do pomocy włączamy się wszyscy, na czele z najmłodszą grupą Karoliny Kłóski.
Wszystkich sympatyków i przyjaciół naszego klubu zapraszamy do współpracy.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2015-12-03 09:39:12