Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 2+1
LKS Pszczyna Dwa tytuły mistrzowskie: Łukasza i Krzyśka oraz brązowy medal Marty to dorobek naszych młodzików podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Opolu w niedzielę 13 września 2015 roku. Pogoda choć ładna nie sprzyjała uzyskiwaniu dobrych rezultatów - ostatnia "setka" pod porwisty wiatr sprawiała trudności wszystkim zawodnikom.
Łukasz Jatczak - złoty medal w biegu na 2000m.
Łukasz, zgodnie z założeniami prowadził bieg od startu do mety. I choć pierwszy kilometr przebiegł w czasie 2:56,2, druga część dystansu była wolniejsza - tu dały się odczuć trudy samotnego biegu pod silny wiatr. Uzyskany przez Łukasza wynik 5:57,57 nie jest jego rekordem życiowym, ale należy do jednych z najlepszych w Polsce.
Krzysztof Koczar - złoty medal w biegu na 300m.
Krzyś również nie uzyskał rekordu życiowego, ale czas jaki uzyskał w tych wietrznych warunkach należy również do jednych z najlepszych w Polsce - 37,24.
Marta Kotwasińska - brązowy medal w biegu na 100mppł.
Wynik uzyskany przez Martę - 15,99 potwierdza jej dobrą, zwyżkującą formę przed Mistrzostwami Polski Młodzików, które odbędą się 26-27 września 2015 roku w Radomiu.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2015-09-14 09:10:44