91 Mistrzostwa Polski Seniorów
W dniach 19-21 lipca 2015 roku w Krakowie odbyły się 91. Mistrzostwa Polski Seniorów. Rywalizacja najlepszych polskich lekkoatletów odbywała się w upalnej, niemal zwrotnikowej temperaturze. Każdy odczuwał dyskomfort, a im dłuższy dystans tym było gorzej...
Nasz klub reprezentowały dwie zawodniczki: Ewelina Gawlak, która w biegu na 3000mpprz. zajęła 7 miejsce z rekordem życiowym 11:00,47 oraz Sylwia Indeka, która w biegu na 1500m zajęła 12 miejsce z wynikiem 4:34,86.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2015-07-22 12:43:44