Mistrzostwa Polski Juniorów Biała Podlaska 2015
LKS Pszczyna Mistrzostwa Polski Juniorów
Biała Podlaska, dnia 28-30 czerwca 2015 roku
Kolejny tytuł mistrzowski dla Sylwii!!! Tym razem zwycięstwo na dystansie 1500m było w wielkim stylu. Spektakularne...
Sylwia mocnym tempem prowadziła "od startu do mety" wygrywając z koleżankami z przewagą ponad 50 m. Choć start był w samo południe i wysoka temperatura nie sprzyjała w uzyskiwaniu rekordowych wyników, Sylwia konsekwentnie realizowała plan zdobycia nie tylko tytułu mistrzowskiego ale i uzyskania jak najlepszego czasu, co też i zrobiła przy aplauzie i niekłamanym podziwie uczestników mistrzostw.
Sylwia Indeka ( LKS Pszczyna) uzyskała wynik 4:27,42; druga na mecie Martyna Niećko ( KS Wejher Wejherowo) 4:34,69 , a brązowy medal Eliza Lenartowich (WMLKS Pomorze Stargard) 4:35,74.
W mistrzostwach uczesniczyły również: Karolina Korny, Kamila Niesyto oraz Katarzyna Gawlak.
Kamila Niesyto w biegu na 3000m uzyskała wynik 11:04,41 co dało 21 miejsce, zaś Karolina z wynikiem 2:21,95 uplasowała się na 23 miejscu.
Dziewczęta choć biegające dystanse średnie i długie wystartowały na zakończenie mistrzostw w sztafecie 4x400m, pierwszy raz w historii klubu, zajmując punktowane 14 miejsce ( 6 w serii) z wynikiem 4:11,25. Skład sztafety ( Gawlak, Korny, Niesyto i Indeka)

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2015-07-02 08:50:50