Mistrzostwa Śląska Młodzików
LKS Pszczyna Trzy medale: dwa złote i jeden srebrny zdobyli zawodnicy LKS Pszczyna podczas Mistrzostw Śląska, które odbyły się w sobotę 13 czerwca 2015 roku w Bielsku Białej.
Mistrzynią Śląska Młodziczek w biegu na 100mppł została Marta Kotwasińska uzyskując w biegu finałowym 15,30 ( rekord życiowy). W biegu eliminacyjnym - 15,38.
Mistrzem Śląska w biegu na 2000m został Łukasz Jatczak, który w trudnych warunkach pogodowych
( gorąco) uzyskał 6:03,60.
Rekord życiowy i srebrny medal w biegu na 300m ( 37,03) to osiągnięcie Krzysztofa Koczara, który startował również w biegu na 100m zajmując 4 miejsce z wynikiem 11,69 (el. 11,80).
Katarzyna Wolszczak z wynikiem 43,84 zajęła 9 miejsce w biegu na 300m.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2015-06-16 11:23:26