Szlachetna Paczka po raz drugi
LKS Pszczyna Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym, przystępujemy do drużyny Szlachetnej Paczki.
Nasze liderki tego przedsięwzięcia to: Ewelina i Kasia Gawlak.
Zachęcamy naszych obecnych i byłych zawodników do przyłączenia się do nas, by stworzyć wybranej Rodzinie, w ten piękny bożonarodzeniowy czas,  poczucie bliskości z drugim człowiekiem.
"Łączymy wokół idei
Główną motywacją dołączania ludzi do SZLACHETNEJ PACZKI jest chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Ostatecznie jednak realne działanie oraz konieczność ciągłego przekraczania siebie czyni to doświadczenie cennym i zmieniającym życie – w kontekście własnej zmiany i wpływu na zmianę drugiego człowieka."

www.szlachetnapaczka.pl

"Paczka" zrobiona. Kasia i Ewa spakowały wszystkie prezenty. Wspierali nas: moje koleżanki i koledzy z pszczyńskiego MORiSu oraz trenerzy z pszczyńskich klubów. Mamy nadzieję, że nasza świąteczna paczka przyniesie radość Rodzinie z Goczałkowic Zdroju.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2014-11-25 08:15:35