Nagrody Burmistrza Pszczyny za wybitne osiągnięcia sportowe w 2014 roku
LKS Pszczyna W dniu 25 na sesji Rady Miejskiej w Pszczynie zastępca burmistrza Pszczyny Barbara Sopot-Zembok wręczyła nagrody w dziedzinie sportu. Otrzymali je sportowcy oraz trenerzy za zdobyte medale w mistrzostwach Polski w 2014 roku.

Sylwia Indeka – zawodniczka LKS Pszczyna, złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 1500 metrów, reprezentowała Polskę w europejskich eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich Młodzieży które odbyły się w Baku, zajmując drugie miejsce i uzyskując kwalifikację olimpijską. Podczas Igrzysk Młodzieży w chińskim Nankin, wygrała finał B.

Katarzyna Gawlak – zawodniczka LKS Pszczyna, w 2014 roku zdobyła trzy srebrne medale podczas Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 800 metrów , Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych w biegu na 2km, oraz Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce w biegu na 1500 metrów.

Marzanna Helbik – trenerka LKS Pszczyna, Katarzyny Gawlak oraz Sylwii Indeki, wielokrotnych medalistek Mistrzostw Polski. Jest również trenerem kadry narodowej juniorek w biegach średnich i długich.

Natan Fiedeń – zawodnik LKS Pszczyna, zdobył srebrny medal podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce

Joachim Helbik – trener LKS Pszczyna i Natana Fiedenia srebrnego medalisty Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2014-10-23 11:14:18