XI Memoriał Jana Larysza
LKS Pszczyna Ostatnimi zawodami przed zasłużoną przerwą treningową był przesunięty z powodu opadów deszczu XI Memoriał Jana Larysza. Tym razem zawody odbyły się w słoneczne, niedzielne  przedpołudnie  5 października 2014 roku.
 Jak na zawody kończące sezon frekwencja była przyzwoita.
 Startowało dużo dzieci i młodzików, ale też nasi najlepsi lekkoatleci zaakcentowali swoją obecnością zawody kończące lekkoatletyczny sezon 2014.
 Komunikat końcowy zawodów na www.slkzla.pzla.pl

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2014-10-07 10:06:21