Eliza z minimum na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata!
W sobotę, 7 sierpnia Stadion Śląski gościł najlepszych zawodników świata podczas historycznego dla polskiego sportu Mitingu Diamentowej Ligi - Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej. Uczestniczyła w nim zawodniczka LKS Pszczyna - Eliza Megger!
Eliza po raz trzeci w tym roku poprawiła swój rekord życiowy i rekord Śląska na koronnym dystansie 1500m - 4:03,04. Wynik ten jest wypełnieniem minimum kwalifikacyjnego na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata!

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2022-10-10 09:33:59