Życiówka w Marsylii
Świetnie spisała się nasza reprezentantka Eliza Megger podczas mitingu, który odbył się w środę 15 lipca  w Marsylii zaliczanego do World Athletics Continental Tour Challanger. W  biegu na 1500m Eliza zajęła czwarte miejsce z rezultatem 4:04,55. Jest to nowy rekord życiowy i nowy rekord Śląska.
Elizie niewiele zabrakło do uzyskania minimum na Mistrzostwa Świata w Eugene, które wynosi 4:04,20.
Czekamy jeszcze na rozstrzygnięcia wynikowe ze światowego rankingu, które dają cień szansy na udział w mistrzostwach.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2022-06-20 09:24:05