Wiktoria Prządka i Jakub Machulec na siódmych miejscach w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych
W sobotę 27 listopada 2021 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się 93 PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych.
W mistrzostwach uczestniczyło jedynie troje naszych reprezentantów.
Świetnie spisał się Jakub Machulec, który zajął siódme miejsce w biegu juniorów młodszych U18 na dystansie 3km. Osiągnięcie jest tym wartościowsze, że Kuba w tym roku rywalizuje ze starszymi zawodnikami.
Wiktoria Prządka w biegu na 2km juniorek zajęła również siódme miejsce.
W biegu na 3km juniorów Bartosz Skura zajął 33 miejce.
Niestety z powodu nagłego urazu nie wystartowała faworytka w biegu na 4km seniorek i U23 Eliza Megger.
Trasy przełajowe przygotowane przez Organizatora bez zarzutu były niezwykle trudne i wymagające. Karkołomny zbieg pod koniec kilometrowej pętli  i zrazu 260 metrowy podbieg aż do mety niejednemu zawodnikowi sprawił nielada trudności....

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2021-11-29 10:33:42