Eliza Megger wicemistrzynią i brązową medalistką Mistrzostw Polski U23
W dniach 24 i 25 lipca 2021 roku w Suwałkach odbyły się 38 PZLA Mistrzostwa Polski U23. Po znakomitej pierwszej części sezonu ( m.in. Mistrzostwo Polski w biegu na 1500m i piate miejsce w Mistrzostwach Europy U23 w Tallinie) tym razem reprezentantka LKS Pszczyna Eliza Megger sięgnęła po wicemistrzostwo Polski w biegu na 800m z wynikiem 2:05,04 ( drugi wynik w historii startów ) oraz po brązowy medal w biegu na 1500m ( 4:28,84). Stawka na obu dystansach była niezwykle silna i wyrównana, stąd też walka o medale była do samej mety. Tym razem Eliza musiała uznać wyższość Klaudii Kazimierskiej ( Vectra Włocławek) i Beaty Topki ( Talex Borzytuchom).
Eliza nie ukrywa, że czekała na zakończenie pierwszej części sezonu, bo ta swoją intensywnościa dała się jej we znaki. Przed nią krótki odpoczynek a później przygotowania do mitingów sierpniowo-wrześniowych.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2021-07-27 07:29:43