Eliza Megger Akademicką Wicemistrzynią Polski
Eliza Megger i Sylwia Indeka reprezentując swoje uczelnie: Eliza - Uniwersytet Śląski a Sylwia - Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach uczestniczyły w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 21-23 maja 2021 roku w Bielsku Białej.
Eliza została akademicką wicemistrzynią Polski w biegu na 800m uzyskując wynikiem 2:06,48 rekord życiowy.
W klasyfikacji uniwersytetów Eliza zajęła pierwsze miejsce.
Sylwia Indeka w biegu na 1500m zajęła czwarte miejsce uzykując wynik 4:30,38. W klasyfikacji AWF zdobyła brązowy medal.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2021-05-24 08:53:44