Marzanna Helbik

LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik
Medale Przełajowych Mistrzostw Śląska
LKS Pszczyna
W sobotę 7 listopada w Konopiskach k. Częstochowy odbyły się Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.
Nie zawiedli nasi zawodnicy: Prządka, Głąbek, Machulec i Jatczak zdobywając cztery medale, a właściwie pięć!
Tytuły mistrzowskie zdobyli: Wiktoria Prządka i Jakub Machulec w biegach na 2km, zaś Sabina Głąbek i Łukasz Jatczak odpowiednio w biegach na 2km i 5km.
Jakub Machulec, nasz wicemistrz Polski U16, został mistrzem Śląska w biegu na 2km i jednocześnie zdobył złoty medal w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw na tym dystansie.
W biegu juniorek młodszych ( U18) na dystansie 2km mistrzynią Śląska została Wiktoria Prządka a srebrny medal zdobyła Sabina Głąbek.
W biegu seniorów na dystasie 5km Łukasz Jatczak zdobył srebrny medal.
Kolejnym etapem w cyklu przygotowawczym do sezonu halowego i letniego jest udział naszych biegaczy w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych, które odbędą się w 28 listopada br. w Kwidzynie.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2020-11-10 09:39:37