Eliza Megger wicemistrzynią Akademickich Mistrzostw Polski
Podczas rozgrywanych w dniach 14 - 16 września 2020 roku w Łodzi Akademickich Mistrzostw Polski doskonale spisała się Eliza Megger zdobywając srebrny medal w biegu na 1500m ( 4:26,71) ulegając jedynie Weronice Lizakowskiej.
Sukces Elizy jest tym wartościowszy zważywszy na tegoroczny sezon, który był pasmem kontuzji i treningu zastępczego.
Przed Elizą i koleżankami z Uniwersytetu Śląskiego jeszcze jeden występ na mistrzostwach - sztafeta 4x400m.
Z ostatniej chwili:
Eliza, wraz z koleżankami z Uniwersytetu Śląskiego, została mistrzynią w sztafecie 4 x400m (  Sylwia Ciupek, Eliza Meeger, Wiktoria Synowiec, Julia Korzuch) z wynikiem 3:51,34. Nieźle !!!!!

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2020-09-15 08:20:58