Szlachetna Paczka z LKS Pszczyna
W 2019 roku, sódmy raz, przyłączamy się do drużyny Szlachetnej Paczki.Udział w charytatywnym przedsięwzięciu prowadzonemu już dziewiętnasty rok przez charyzmatycznego księdza Jacka Stryczka zainicjował w naszym klubie przed ośmioma laty - Marek Helbik. Pierwszy rok prywatnie, kolejne lata już wspólnie z zawodnikami i przyjaciółmi naszego klubu pomagamy potrzebującym Rodzinom w tym szczególnym dla każdego świątecznym czasie.
W tym roku pomagamy pani Iwonie (zmienione imię), która wychowuje dwie córki Sarę i Edytę ( 9 i 10 lat).
Wśród kluczowych potrzeb Rodziny wymiena się: kuchnię gazową. Poza tym kupimy: żywność, środki czystości, pościel oraz ręczniki. Sztab szlachetnej paczki w 2019 roku to: trenerzy i Ola.
Oczywiście wszyscy pomagamy: zaprzyjaźnieni trenerzy, pracownicy Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie, Rodzice, zawodnicy oraz nasi przyjaciele.
Zostało mało czasu: 7 grudnia musimy dostarczyć naszą paczkę do wybranej Rodziny.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2019-11-29 08:42:12