Łukasz Jatczak reprezentantem Polski w Mistrzostwach Europy w Biegach Przełajowych!!!
Podczas rozgrywanych w Kartuzach 23 listopada Mistrzostw Polski U23 w Biegach Przełajowych i eliminacjach do grudniowych Mistrzostw Europy w Biegach Przełajowych, ŁUKASZ JATCZAK, reprezentant LKS Pszczyna zajął 4 miejsce na dystansie 6km i tym samym zakwalifikował do reprezentacji Polski U20 na Spar European Cross Country Championships.
Mistrzostwa odbędą się 8 grudnia 2019 roku w Lizbonie.
Polskę reprezentować będą dwie drużyny:
1. Juniorów - U20: Aleksander Wiącek, Mikołaj Czeronek, Łukasz Górski, Łukasz Jatczak i Szymon Skalski oraz
2. Juniorek: Natalia Bielak, Olimpia Breza, Klaudia Kazimierska, Oliwia Sarnecka i Emilia Mikszuta.
Sukces Łukasza to również nasz - trenerski powód do dumy!
To trzeci reprezentant LKS Pszczyna, po Sylwii Indece i Elizie Megger, który będzie uczestniczył w Mistrzostwach Europy w 2019 roku.
Przed Łukaszem, od czwartku, dziesięciodniowe zgrupowanie w Monte Gordo skąd nasi reprezentanci udadzą się do Lizbony, by w niedzielę 8 grudnia rywalizować w Mistrzostwach Europy w crossie.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2019-11-25 10:05:08