Eliza Megger z minimum na Mistrzostwa Europy U23
Świetny występ Elizy Megger na Memoriale Janusza Kusocińskiego!
Rekord życiowy oraz kwalifikacja na Mistrzostwa Europy U23 w Szwecji!

Podczas 65. Orlen Memoriału Janusza Kusocińskiego, który odbył się w niedzielę 16 czerwca 2019 roku w Chorzowie nasza reprezentantka Eliza Megger zajęła w biegu na 1500m 10 miejsce z wynikiem 4:14,62.

Eliza poprawiła o ponad 7 sekund swój dotychczasowy rekord.
Jest liderką polskich list U23 oraz piątą zawodniczką list europejskich w biegu na 1500m.
Tak więc nasze dwie zawodniczki: Sylwia Indeka i Eliza Megger bedą reprezentować Polskę w Mistrzostwach Europy U23, które odbędą się w Gavle w Szwecji w terminie 11-14 lipca 2019 roku.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2019-06-17 09:05:58