Kuba Machulec mistrzem, Sabinka Głąbek wicemistrzynią Śląska Młodzików
Podczas rozgrywanych w Częstochowie w niedzielę 9 czerwca 2019 roku Mistrzostw Śląska Młodzików nasi zawodnicy zdobyli dwa medale.
Tytuł Mistrza Śląska w biegu na 1000m zdobył w Jakub Machulec, który oprócz złotego medalu uzyskał wynik będący jego nowym rekrdem życiowym 2:45,95.
Wicemistrzynią Śląska i srebrny medal w biegu na 600m zdobyła Sabina Głąbek uzyskując również rekordowy wynik 1:39,32.
Bardzo dobry występ zanotowała Sabrina Munari, która w biegu finałowym na 100m uzyskała wynik 13,24 (13,40 el.)
Oliwia Gaża w biegu eliminacyjnym na 100m 14,41.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2019-06-13 08:03:57