7 medali podczas Przełajowych Mistrzostw Śląska
Siedem medali: 1 złoty, 3 srebrne i 3 brązowe  zdobyli zawodnicy LKS Pszczyna podczas Mistrzostw Śląska w Biegach Przełajowych, które odbyły się 9 marca 2019 roku w Mysłowicach.
Złoty medal i tytuł mistrzowski zdobył Łukasz Jatczak w najdłuższym biegu juniorów ( U20) na dystansie 5km.
Zdobywcy srebrnych medali to:
Eliza Megger - 4km seniorki
Wiktoria Prządka - 2km U18
Jakub Machulec - 2km U16

Brązowe medale zdobyli:
Sylwia Indeka - 4km seniorki
Sabina Głąbek - 1km U16
Kinga Prządka - 600m ( dzieci młodsze)- trenerka Karolina Kłóska
Szczegółowe wyniki i lokaty pozostałych zawodników na stronie www.szla.pl
Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrego występu. Zaangażoawnie i wola walki na niełatwych trasach przełajowych, to doskonała próba charakteru dla każdego zawodnika. Z tym sobie zawodnicy nieźle poradzili.
Kolejne starty to:
1. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych - Korfantów 30 marca 2019 roku( Sabina Głąbek, Zuzanna Pala, Gabriela Gawrońska, Jakub Machulec)
2. Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych - Olszyna 23 marca 2019 roku ( Sylwia Indeka, Eliza Megger, Wiktoria Prządka i Łukasz Jatczak)

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2019-03-13 09:24:20