Czwarte miejsce Wiktorii Prządki podczas Halowych Mistrzostw Polski U18
Jakże niewdzięczne czwarte miejsce w biegu na 1000m juniorek młodszych zajęła ubiegłoroczna Mistrzyni Polski Młodziczek (U16) Wiktoria Prządka!
Zwyciężyła faworytka Julia Maniecka (KS Hanza Goleniów) - 2:57,18 przed Natalią Pleczyńską (SKLA Sopot) 2:59,32 i Alicją Wójcik ( MOSM  Bytom) 3:00,08. Wiktoria choć poprawiła kolejny raz swój rekord życiowy, z wynikiem 3:0029 zajęła czwarte miejsce.
Choć Wiktoria, która trenuje niewiele ponad rok, powinna być zadowolona i dumna, że należy do najlepszych juniorek młodszych w Polsce, to jednak mamy niedosyt po tych mistrzostwach. Błędy taktyczne, późny i zbyt krótki finisz zaprzepaścił szanse walki o medal.
Wiktoria obiecała zrehabilitować się za rok!
Drugim reprezentantem naszego klubu na HMP U20 był Łukasz Jatczak, startujący na 3000m.
Łukasz zajął 9 miejsce z wynikiem 9:02,73. Zwycięzcą okazał się Aleksander Wiącek z OKS Start Otwock 8:29,33.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2019-02-11 14:16:11