Przygotowanie Szlachetnej Paczki
Sztab Szlachetnej Paczki: Wiktoria, Sabina, Zuzia i Gabrysia.
Wielkie pakowanie:20 paczek, a w nich wszystkie pożądane przedmioty: środki czystości i artykuły żywnościowe, sprzęt AGD i wyposażenia mieszkania, odzież i artykuły dziecięce.
Wszystko to udało się nam kupić i zgromadzić dzięki pomocy wszystkich zawodników i ich Rodziców oraz wielu życzliwych sympatyków naszego klubu.
Cieszymy się niezmiernie, że wnieśliśmy nasz mały wkład w powrót do szczęśliwego życia pewnej Rodziny.
Wesołych Świąt!

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2018-12-18 09:08:36