Eliza Megger reprezentantką Polski w Przełajowych Mistrzostwach Europy
17 listopada 2018 roku w Namysłowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23 w Biegach Przełajowych. Nasza utytułowana zawodniczka Sylwia Indeka  tym razem nie miała szczęścia kończąc rywalizację wśród młodzieżówek na dystansie 6km na szóstej pozycji.
W ramach tych mistrzostw odbyły się eliminacje juniorek i juniorów do Mistrzostw Europy w Biegach Przełajowych, które odbędą się 8 grudnia 2018 roku w Tilburgu.
W biegu na 4km juniorek zwyciężyła Eliza Megger, która wkrótce będzie reprezentantką naszego klubu.
Eliza będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy, które odbędą się 8 grudnia 2018 w holenderskim Tilburgu.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2018-11-20 14:18:08