Wiktoria Prządka brązową medalistką Mistrzostw Śląska Młodziczek
W sobotę 9 czerwca 2018 roku w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska Młodzików.
Jedyny medal - brązowy, dla naszego klubu zdobyła Wiktoria Prządka w biegu na 600m z wynikiem 1:39,99.
Choć błąd taktyczny w pierwszej części dystansu, ostatecznie pozbawił Wiktorię skutecznej walki o złoty medal, to zawodniczka na finiszu pokazała swoje "szybkościowe" możliwości i dosyć dużą stratę do zawodniczek z Bytomia zniwelowała do 0,09 i 0,2 sekundy. Bardzo dobrze pobiegły: Zuzanna Pala zajmując czwarte miejsce z rekordem życiowym 1:42,94 oraz szósta na mecie Sabina Głąbek z wynikiem 1:43,70.
Piąte miejsce w biegu na 1000m zajęła Gabrysia Gawrońska z rekordem życiowym 3:17,77.
Kinga Fiedeń w biegu na 100m zrobiła 13,29 a Paweł Pojda 12,92 - również rekodrdy życiowe.
Gratulacje!!!!

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2018-06-11 14:34:46