Wiktoria zwycięża w Makroregionalnych Mistrzostwach Mlodzików w Biegach Przełajowych
LKS Pszczyna 24 marca 2018 roku w Konopiskach k. Częstochowy odbyły się Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych.
Świetnie spisały się nasze reprezentantki!
Bezapelacyjnie, prowadząc od startu do mety w biegu na 1500m młodziczek zwyciężyła Wiktoria Prządka. Piąte miejsce zajęła Sabina Głąbek, zaś szóste Zuzanna Pala.
Dziewczynom należą się duże brawa za odwagę i świetną postawę w czasie biegu. Gratulacje, gratulacje, gratulacje!!!
PS.
Podczas w/w mistrzostw rozgrywane były Mistrzostwa Śląska Dzieci. W biegu chłopców na dystansie 1km brązowy medal zdobył Jakub Machulec podopieczny trenerki Karoliny Kłóski.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2018-04-05 13:43:39