Wiktoria Prządka wicemistrzynią Śląska Młodziczek w Biegach Przełajowych
LKS Pszczyna Sobotnie mroźne przedpołudnie w Mysłowicach.
3 marca 2018 roku.
Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych w kategoriach: młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów.
Dzieci startowały w ramach kolejnych, po Crossie Wieczoru, biegach przełajowych.
Nasza ubiegłotygodniowa zwyciężczyni - Wiktoria Prządka musiała uznać wyższość Emilii Głowackiej z Płomienia Sosnowiec zajmując 2 miejsce w biegu na 1km młodziczek. Obok wicemistrzyni Śląska na tym dystansie startowały zajmując następujące miejsca: Sabina Głąbek - 6, Gabrysia Głowacka - 8, Zuzanna Pala - 9 miejsce.
Szóste miejsce w biegu na 2km juniorek młodszych zajęła Martyna Zientek.
Świetnie spisali się zawodnicy z najmłodszej grupy trenerki Karoliny Kłóski:
Jakub Machulec zwyciężył w biegu chłopców na 1km,
Sabrina Munari zajęła 5, a Oliwia Gaża 9 i Wiktoria Sołtys 11 miejsce w biegu dziewcząt na 1km w kategorii dzieci starszych.
W kategorii dzieci młodszych w biegu na 600m: 2 miejsce zajął Krzysztof Dudzik i 4 miejsce Milenka Głąbek.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2018-03-03 17:01:12