46 Cross Mysłowicki w biegach przełajowych
LKS Pszczyna W nieco okrojonym składzie rozpoczęliśmy start w tegorocznych biegach przełajowych.
Zgodnie z tradycją nie może zabraknąć nas podczas jednego z najstarszych crossów organizowanych w Polsce już od 46 lat.
Do zwycięzców w crossie w różnych kategoriach wiekowych należeli m.in. Sylwia Indeka, Łukasz Jatczak, Katarzyna Gawlak, Natalia Wiera, Zuzia Pala.
W tym roku też mieliśmy powód do dumy ze zwycięstwa Wiktorii Prządki w biegu młodziczek na dystansie 1km. Bardzo dobrze spisały się pozostałe uczestniczki tego biegu: Sabina Głąbek zajęła 4 a Gabrysia Czerwińska 8 miejsce. Sabrina Munari zajęła 10 miejsce w biegu dzieci na dystansie 1km.
Dziewczęta startują 3 marca w Mistrzostwach Śląska w biegach przełajowych także w Mysłowicach a 24 marca w Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2018-02-25 14:30:48