Halowe Mistrzostwa 2018
Niestety tylko 6 miejsce Natana Fiedenia w biegu na 200m podczas Halowych Mistrzostw Polski w kategorii młodzieżowej, które odbyły się w Toruniu w dniach 17-18 lutego 2018 roku...
Natan uzyskując wynik 22,04  nie wykorzystał swoich możliwości  na tym dystansie.
17 lutego w Raciborzu odbyły się  Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików.
Nasz klub reprezentowały cztery zawodniczki: Kinga Fiedeń, Sabina Głąbek, Gabriela Gawrońska oraz Wiktoria Prządka.
Zdobyliśmy jeden medal - srebrny.
Wiktoria Prządka wynikiem 1:43,94 w biegu na 600m została wicemistrzynią Śląska Młodziczek.
Pozostałe wyniki:
Gabrysia Gawrońska  - 600m 1:56,04 rekord życiowy