Szlachetna paczka - piaty raz
Już po raz piaty nasz klub LKS Pszczyna przyłączył się do programu "Szlachetna paczka". W tym roku postaramy się pomóc samotnemu panu, który boryka się z poważną chorobą.

Udział w charytatywnym przedsięwzięciu prowadzonemu już szesnasty rok przez charyzmatycznego księdza Jacka Stryczka zainicjował w naszym klubie przed sześcioma  laty Marek Helbik. Pierwszy rok prywatnie, kolejne lata już wspólnie z zawodnikami i przyjaciółmi naszego klubu pomagamy potrzebującym Rodzinom w tym szczególnym dla każdego świątecznym czasie.

Uwagi:
Artykuły spożywcze, środki czystości i inne przedmioty zbieramy do 8 grudnia 2017 roku.
Pieniądze na zakup lodówki, łóżka i materaca zbieramy do 27 listopada 2017 roku.

W Imieniu sztabu pod przewodnictwem  Marty Kotwasińskiej i Oli Byry liczymy na pełną mobilizację, gdyż czasu nie pozostało zbyt wiele.
Pamiętajmy, że nawet najmniejszy gest ma wielką wartość!

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2017-11-22 10:11:28