LKS Pszczyna - Lekkoatletyczny Klub Sportowy

Ludowy Klub Sportowy w Pszczynie

Pszczyna Iskra

Marzanna Helbik

LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik
LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik
LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik LKS Pszczyna Marzena Helbik
Międzynarodowe zawody Euroregionu Beskidy 2017
LKS Pszczyna 3 października 2017 we Frydku Mistku odbył się coroczny trójmecz Euroregionu Beskidy: Polska - Słowacja - Czechy.
W reprezentacji Polski zakwalifikowali się i swoim występem przyczynili się do drużynowego zwycięstwa, następujący zawodnicy LKS Pszczyna:
Fiedeń Kinga - 60m: 8,46 - 4miejsce
Gaża Oliwia- 300m: 49,58 - 4miejsce
Munari Sabria - 800m: 2:47,30 0 - 4miejsce
Zientek Martyna - 800m: 2:28,77 - 2 miejsce
Leśnik Radosław - 800m: 2:25,57 - 1 miejsce
Gratulacje!
 
Mezinárodní atletické závody O pohár Euroregionu Beskydy

3.10.2017 Frýdek-Místek

Pořadatel Tělovýchovná jednota Sleazn Frýdek-Místek, z.s.

Hlavní rozhodčí : Josef Nejezchleba


60m mladší žákyně
1. Stasik Nicole 27.8.2004 Polsko 8.58 s
2. Jakubiec Maria 29.6.2004 Polsko 8.67
3. Ťahanová Viktorie 12.7.2004 Česko 8.92
4. Ondričková Viktória 2004-06-14 Slovensko 9.13
5. Mužná Monika 25.3.2004 Česko 9.29
6. Baričáková Laura 2004-09-02 Slovensko 9.38

60m starší žákyně
1. Jurečková Daniela 23.1.2003 Česko 8.06 s
2. Sliwa Julia 14.10.2003 Polsko 8.28
3. Turičíková Mária 2003-09-19 Slovensko 8.39
4. Fieden Kinga 10.1.2003 Polsko 8.46
5. Mynářová Amálie 14.8.2003 Česko 8.68
6. Politzerová Alexandra 2003-08-22 Slovensko 9.59
 
60 m mladší žáci
1. Wiacek Tomasz 28.1.2004 Polsko 7.44 s
2. Sádecký Sebastián 25.2.2005 Slovensko 8.38
3. Wroniewski Norbert 16.2.2004 Polsko 8.38
4. Göttlicher Dominik 22.10.2004 Česko 8.40
5. Rúrik Davide 13.9.2004 Slovensko 8.43
6. Pavelek Vojtěch 18.6.2004 Česko 9.26

60 m starší žáci
1. Pajak Jakub 23.4.2002 Polsko 7.44 s
2. Duchoslav Ján 21.7.2003 Slovensko 7.61
3. Owczorz Piotr 29.1.2003 Polsko 7.69
4. Dorotík Robin 23.6.2003 Česko 7.84
5. Pavelek Jiří 29.10.2003 Česko 8.48
6. Štefanec Samuel 21.8.2002 Slovensko 8.73

300m mladší žákyně
1. Cagašová Anna 5.5.2004 Česko 43.91 s
2. Vilčková Karolína 1.7.2005 Česko 46.35
3. Stasik Nicole 27.8.2004 Polsko 48.78
4. Gaža Oliwia 8.12.2005 Polsko 49.58
5. Lalíková Ema 2004-07-28 Slovensko 53.60
6. Kurišová Kristína 2004-04-23 Slovensko 55.71

300m starší žákyně
1. Mynářová Amálie 14.8.2003 Česko 45.62 s
2. Habiciak Justyna 8.3.2002 Polsko 45.72
3. Gajda Zofia 24.12.2003 Polsko 47.10
4. Nováková Klára 2002-09-18 Česko 50.11
5. Kresáňová Simona 2003-06-27 Slovensko 53.68
6. Politzerová Alexandra 2003-08-22 Slovensko 55.39

300 m mladší žáci
1. Kudzia Bartosz 2.4.2004 Polsko 41.85 s
2. Klimczak Maksymilian 29.11.2004 Polsko 43.24
3. Göttlicher Dominik 22.10.2004 Česko 45.15
4. Klimas Jan 5.11.2006 Česko 46.52
5. Hradňanský Tobias 20.4.2004 Slovensko 53.71
6. Šimík Martin 13.5.2005 Slovensko 58.47

300 m starší žáci
1. Pajak Jakub 23.4.2002 Polsko 37.59 s
2. Hlavačka Thomas 25.1.2003 Česko 37.71
3. Polakowski Kacper 14.1.2002 Polsko 39.68
4. Dokoupil Adam 29.4.2003 Česko 40.15
5. Duchoslav Ján 21.7.2003 Slovensko 45.16
6. Štefanec Samuel 21.8.2002 Slovensko 54.16

800m mladší žákyně
1. Cagašová Anna 5.5.2004 Česko 2:25.61 min. 2. Osowiec Nikola 14.3.2004 Polsko 2:28.90
3. Ťahanová Viktorie 12.7.2004 Česko 2:35.93
4. Munari Sabrina 7.12.2005 Polsko 2:47.30
5. Klabníková Alexandra 2004-05-17 Slovensko 3:12.69
6. Kurucová Terézia 2005-03-24 Slovensko 3:17.39

800m starší žákyně
1. Ningerová Klára 25.1.2003 Česko 2:25.35 min. 2. Zientek Martyna 6.4.2002 Polsko 2:28.77
3. Mikolajczuk Julia 28.2.2002 Polsko 2:39.10
4. Pánková Denisa 3.5.2002 Česko 2:49.86
5. Hozáková Michaela 2002-06-19 Slovensko 2:58.25
 
800 m mladší žáci
1. Leśnik Radoslaw 16.3.2004 Polsko 2:25.57 min. 2. Fijak Tomasz 20.1.2004 Polsko 2:32.56
3. Hájovský Josef 9.4.2005 Česko 2:43.03
4. Čapliar Filip 4.12.2004 Slovensko 2:43.29
5. Hradňanský Tobias 20.4.2004 Slovensko 3:07.39

800 m starší žáci
1. Hlavačka Thomas 25.1.2003 Česko 2:10.93 min. 2. Zarebski Michal 28.8.2002 Polsko 2:13.32
3. Stankov Patrik 3.4.2002 Česko 2:13.34
4. Hutny Jakub 4.3.2003 Polsko 2:13.99
5. Hratánek Martin 20.3.2003 Slovensko 2:52.70
6. Piaček Matúš 20.8.2003 Slovensko 3:05.61

dálka mladší žákyně
1. Jakubiec Maria 29.6.2004 Polsko 4.30 m
2. Vilčková Karolína 1.7.2005 Česko 4.11
3. Fapšová Veronika 2005-03-13 Slovensko 3.97
4. Baričáková Laura 2004-09-02 Slovensko 3.91
5. Mužná Monika 25.3.2004 Česko 3.86
6. Szczesniak Maria 10.8.2005 Polsko 3.67
 
dálka starší žákyně
1. Ningerová Klára 25.1.2003 Česko 4.79 m
2. Sliwa Julia 14.10.2003 Polsko 4.74
3. Jurečková Daniela 23.1.2003 Česko 4.67
4. Hozáková Michaela 2002-06-19 Slovensko 4.51
5. Laburda Wiktoria 27.5.2002 Polsko 4.26
 
dálka starší žáci
1. Polakowski Kacper 14.1.2002 Polsko 5.14 m
2. Onczorz Piotr 28.1.2003 Polsko 5.07
3. Stankov Patrik 3.4.2002 Česko 4.73
4. Michalec Igor 2.1.2003 Slovensko 4.08
5. Urdák Adam 26.6.2002 Slovensko 3.52

dálka mladší žáci
1. Wiacek Tomasz 28.1.2004 Polsko 5.28 m
2. Zychowicz Bartolomiej 20.7.2005 Polsko 4.52
3. Klimas Jan 5.11.2006 Česko 4.16
4. Hodža Michal 10.1.2004 Slovensko 4.03
5. Hájovský Josef 9.4.2005 Česko 3.93
6. Šimík Martin 13.5.2005 Slovensko 3.59

výška mladší žákyně
1. Fapšová Veronika 2005-03-13 Slovensko 1.39 m
2. Lazar Malwina 31.1.2005 Polsko 1.35
3. Swistun Nina 25.2.2005 Polsko 1.25
4. Kurišová Kristína 2004-04-23 Slovensko 1.25
5. Výmolová Anna 28.10.2005 Česko 1.15

Krasulová Lucie 11.6.2004 Česko NM

výška starší žákyně
1. Gajda Zofia 24.12.2003 Polsko 1.35 m
2. Laburda Wiktoria 27.5.2002 Polsko 1.35
3.= Pánková Denisa 3.5.2002 Česko 1.30
3.= Nováková Klára 2002-09-18 Česko 1.30
5. Martincová Lucia 2003-02-04 Slovensko 1.30
6. Turičíková Mária 2003-09-19 Slovensko 1.20

výška starší žáci
1. Kiszczak Krystian 25.1.2003 Polsko 1.45 m
2. Urdák Adam 26.6.2002 Slovensko 1.45
3. Dorotík Robin 23.6.2003 Česko 1.45
4. Dokoupil Adam 29.4.2003 Česko 1.40
5. Hrtánek Martin 20.3.2003 Slovensko 1.40
6. Zarebski Michal 28.8.2002 Polsko 1.40
 
výška mladší žáci
1. Hodža Michal 10.1.2004 Slovensko 1.54 m
2. Fijak Tomasz 20.1.2004 Polsko 1.50
3. Zychowicz Bartolomiej 20.7.2005 Polsko 1.40
4. Čapliar Filip 4.12.2004 Slovensko 1.35
5. Škapa Jakub 16.5.2005 Česko 1.30

míček mladší žákyně
1. Lazar Malwina 31.1.2005 Polsko 25.36
2. Klabníková Alexandra 2004-05-17 Slovensko 44.67
3. Kozlová Valentýna 1.6.2005 Česko 37.72
4. Szczesniak Maria 10.8.2005 Polsko 24.37
5. Balážová Iveta 2004-03-16 Slovensko 44.95
6. Bizoňová Kristýna 13.12.2004 Česko 46.74

míček mladší žáci
1. Pavelek Vojtěch 18.6.2004 Česko 63.03 m
2. Copija Dawid 24.5.2005 Polsko 48.77
3. Sádecký Sebastián 25.2.2005 Slovensko 44.27
4. Škapa Jakub 16.5.2005 Česko 42.72
5. Wroniewski Norbert 16.2.2004 Polsko 41.66
6. Galovič Maroš 9.7.2004 Slovensko 40.32

koule 3 kg starší žákyně
1. Martincová Lucia 2003-02-04 Slovensko 10.67 m
2. Skotnicová Eliška 3.9.2003 Česko 7.70
3. Rus Paulina 9.8.2003 Polsko 6.21
4. Kresáňová Simona 2003-06-27 Slovensko 6.08
5. Akerele Mojisola 1.9.2003 Česko 7.49
6. Habiciak Justyna 8.3.2002 Polsko 6.32

koule 4 kg starší žáci
1. Ryczko Dawid 2.3.2002 Polsko 10.43 m
2. Michalec Igor 2.1.2003 Slovensko 9.38
3. Kiszczak Krystian 25.1.2003 Polsko 8.92
4. Očkay Dominik 23.9.2003 Slovensko 8.61
5. Pavelek Jiří 29.10.2003 Česko 7.91
 
4x300 m mladší žákyně

1. Česko A Vilčková,Mužná,Ťahanová,Cagašová 3:10.55 min. 2. Polsko A
3:23.17
3. Česko B Krasulová, Bizoňová, Výmolová, Kozlová 3:29.17
4. Polsko B 3:29.40
5. Slovensko A Fapšová,Kurucová,Baryčáková,Klabníková 3:53.36
6. Slovensko B Balážová,Kurišová,Lalíková,Ondričková 4:03.80

4x300 m starší žákyně
1. Česko A Jurečková,Pánková,Ningerová,Mynářová 3:06.89 min. 2. Polsko A
3:18.68
3. Polsko B 3:21.89
4. Slovensko A Turičíková,Kresáňová,Hozáková,Politzerová 3:36.54

4x300 m mladší žáci

1. Polsko A 3:07.07 min-
2. Česko A Škapa, Pavelek V, Göttlicher, Klimas 3:10.76 min.
 3. Slovensko A Čapliar, Rúrik, Sádecký, Hodža 3:25.83
4. Slovensko B Šimík, Hradňanský, Boško, Galovič 3:42.98

4x300 m starší žáci

1. Česko A Dokoupil, Dorotík, Stankov, Hlavačka 2:41.18 min- 2. Polsko A
2:41.45
3. Slovensko A Duchoslav,Michalec,Hrtánek,Šefanec 3:11.22
4. Slovensko B Očkay, Urdák, Piček, Randa 3:57.51

Pořadí družstev:
1. Polsko
247 bodů

2. Česko
204

3. Slovensko
147



autor: LKS Pszczyna, dodano: 2017-10-25 09:28:11
Zdjęcia i opracowanie:
Jacek Dmyterko
Śląski Związek Lekkiej Atletyki
LKS Pszczyna
Polski Związek Lekkiej Atletyki
LKS Pszczyna
Ludowe Zespoły Sportowe
LKS Pszczyna
Gmina Pszczyna
LKS Pszczyna
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu
w Pszczynie
LKS Pszczyna
Województwo Śląskie
LKS Pszczyna
Ministerstwo Sportu
i Turystyki
LKS Pszczyna
Copyright by LKS Pszczyna