Pszczyński Festiwal Rekreacji i Sportu
LKS Pszczyna W niedzielę 24 września 2017 roku na pszczyńskim rynku odbył się Festiwal Rekreacji i Sportu. Wiele klubów z Gminy zaprezentowało swoją ofertę, w tym także nasz klub. Przedstawiliśmy nasz dotychczasowy dorobek: 39 medali Mistrzostw Polski, rekordy Śląska, członkowie Kadry Polski, uczestnicy: Igrzysk Olimpijskich U18, Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych i Młodzieżowych Mistrzostw Europy oraz nieliczoną liczbę medali mistrzostw Śląska i Makroregionu.
Nasi zawodnicy od najmłodszej grupy trenerki Karoliny Kłóski po grupę sprintu i biegów średnich wykonali krótki pokaz treningu płotkowego. Zorganizowaliśmy dla najmłodszych skok w dal z miejsca. Poza tym czynnie uczestniczyliśmy w pokazach innych stowarzyszeń: graliśmy w badmintona, tenisa ziemnego, była zumba i strzelanie z witrówki.
Pyszne wypieki mam i babć naszych zawodników oraz sprzedaż jabłek wspomogły akcję charytatywną jaką organizatorzy przeprowadzili podczas festiwalu...

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2017-09-26 11:56:28