"Życiówka" na Kusocińskim
LKS Pszczyna Podczas 63. Memoriału Janusza Kusocińskiego, który odbył się 10 czerwca 2017 roku w Szczecinie, Sylwia Indeka kolejny raz uzyskała rekord życiowy w biegu na 1500m. Wynikiem 4:19,29 "niebezpiecznie" zbliżyła się do uzyskania miniumum na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Bydgoszczy ( 4:18,0).
Przed Sylwią start na nietypowym dystansie 3000m i to pierwszy raz w karierze, podczas Memoriału Żylewicza w środę 14 czerwca br.w Gdańsku. Kolejna próba uzyskania kwalifikacji to start 24.06.2017 roku w  Watford w Anglii.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2017-06-13 10:40:20
Sponsor Generalny Grupa Kapitałowa Wonam S.A.