Natan mistrzem Śląska na 200m, Sylwia wraca do gry
LKS Pszczyna Podczas rozgrywanych 3-4 czerwca 2017 roku w Bielsku Białej Mistrzostwach Śląska  Juniorów Natan Fiedeń zajął pierwsze miejsce w biegu na 200m z wynikiem 21,79. Dzień wcześniej w biegu eliminacyjnym na 100m uzyskał 11,14.
Sylwia Indeka wróciła z "dalekiej podróży" i po trudnym letnim sezonie 2016 zajęła drugie miejsce w belgijskim Oordegem w biegu na 1500m uzyskując świetny wynik 4:20,81 będący rekordem życiowym zawodniczki.
Przed Natanem i Sylwią start w presiżowych zawodach -  Memoriale Janusza Kusocińskiego, który odbędzie się w sobotę 10 czerwca br. w Szczecinie.
Zawodnicy "powalczą" o uzyskanie minimów na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy - Sylwia w biegu na 1500m oraz Natan na Mistrzostwa Europy Juniorów w biegu na 400m.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2017-06-05 10:50:25
Sponsor Generalny Grupa Kapitałowa Wonam S.A.