Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
LKS Pszczyna 26 marca 2017 roku w Łodzi odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych.
Sylwia Indeka zajęła szóste miejsce w biegu na 3km. Zwyciężyła Martyna Galant przed Katarzyną Broniatowską oraz Anną Sabat.
Bardzo dobrze spisał się Szymon Ostrowski zajmując 7 miejsce w biegu na dystansie 4,5km.
Zwycięzcą okazał się Smoliński Sebastian. Drugie miejsce zajął Nitka Maciej zaś trzecie Kotłowski Bartosz.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2017-03-27 13:36:25
Sponsor Generalny Grupa Kapitałowa Wonam S.A.