Halowe Mistrzostwa Polski
LKS Pszczyna Doskonały występ Sylwii Indeki oraz Natana Fiedenia podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbyły się w Spale w dniach 12-14.02.2016 roku.
 Złoty medal Sylwii w samotnym biegu na dystansie 1500m i rekord życiowy 4:24,42 oraz srebrny medal Natana w biegu na 400m z wynikiem 48,58 to dorobek medalowy naszych utalentowanych zawodników.
Sylwia zdominowała rywalizację juniorek prowadząc od startu do mety wyprzedzając drugą na mecie zawodniczkę Weronikę Lizakowską o ponad 6 sekund. W biegu eliminacyjnym Natan uzyskał trzeci rezultat - 49,27. W biegu finałowym, mimo prowadzenia na dystansie dał się wyprzedzić o 0,15 sek Tymoteuszowi Zimnemu.
W mistrzostwach brali udział również juniorzy młodsi: Marta Kowasińska zajęła III miejsce w finale B biegu na 60mppł z rekordem życiowym 9,45 ( el. 9,50), zaś Krzysztof Koczar uzyskał wynik 37,40 w biegu na 300m.

autor: LKS Pszczyna, dodano: 2016-03-15 10:01:55